0212 241 37 08 (İstanbul Ofis)
Tıklayın! Biz Sizi Arayalım

Taşıyıcı Anne Organizasyonu Detayları

Page-Image
Dr. Murat Vural 15 senedir sperm donasyonu ve yumurta donasyonu ile Girit ve Kıbrıs’ta binlerce çiftin çocuk sahibi olmasını sağlamıştır. Son 2 senedir ise hemen yanı başımızdaki Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te kendi sahibi olduğu taşıyıcı annelik ajansı ile bebek özlemi çeken ailelere gerekli tüm hukuki garanti vererek yardımcı olmaktadır. Yasal gerekliliklerin yerine getirilmesi ve bu işleme başvuran çiftin haklarını korumak amacı ile taşıyıcı annelik konusunda uzman olan Dr. Murat Vural, başvuran çiftler ve taşıyıcı anne arasında Gürcistan devleti tarafından yetkilendirilmiş noterde hem Türkçe hem de Gürcüce hazırlanan, ailenin ve doğacak bebeğin tüm haklarını koruyan düzenlemeleri içeren kontratın yapılmasını sağlar.

Dr. Murat Vural tarafından yasal işlemler ve prosedürler yerine getirilerek taşıyıcı annenin doğumundan sonra bebek tamamı ile çifte ait olur. Taşıyıcı anne bebek üzerinde dünyanın neresinde olursa olsun hiçbir hak talep edemez.
 
Dr. Murat Vural ve Tiflis’te bulunan kendi ekibi tüm süreç boyunca sizinle beraber olacaktır. Türkiye’den Tiflis’e beraber uçacak, orada kaldığınız 2 gün boyunca her an yanınızda olacaktır..
 
 
Gürcistan’da şu an faaliyet gösteren tek resmi taşıyıcı annelik ajansını Dr. Murat Vural yönetmektedir. Sizin ve doğacak bebeğinizin sağlığı ve güvenliği bizim teminatımız altındadır. Sizden ricamız Dr. Murat Vural ile görüşmeden Gürcistan’da başka bir programa başlamayın.. Önce görüşün sonra yine siz karar verin.. Ama görüşmeden başlayıp sonra maddi manevi suistimale uğrayıp pişman olmayın..

ULAŞIM ve KONAKLAMA DETAYLARI: Başvurunuz kesinleştikten sonra planlanan tedavi takviminize göre uçak biletleriniz, konaklama yapacağınız oteliniz, alan-otel-hastane transferleriniz tarafımızdan organize edilecektir. Tüm bu masraflar bir paket fiyat içerisinde toplanmıştır...

ORGANİZASYON DETAYLARI: İşlemleri neticelendirmek için Tiflis’te sadece 1 gece kalmanız yeterlidir. Doğum sonrası ise 1 haftanızı Tiflis’te kalacak şekilde planlamalısınız.. Bu bir hafta süresince de lokal ekibimiz sürekli sizinle beraber olacak ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.. Bebek doğduktan sonra ilk 4 gün hastanede doktorlarımızın gözetiminde olmalı.. Siz gün içerisinde bebeğin yanında kalabileceksiniz, akşamları ise hastane yakınında bir otelde konaklayacaksınız..