הארגון

sep

פרטי הארגון לאימהות פונדקאית

כמוסד אשר הבטיח לאלפי זוגות ללדת תינוקות באמצעות תרומת ביציות ותרומת זרע במרכזים שלנו בקפריסין מזה-5 השנים האחרונות ובכרתים מזה-17 שנים, אנו מספקים שירותים למשפחות שמשתוקקות לתינוק עם הערבות המשפטית הנדרשות בטביליסי, בירת גאורגיה. על מנת למלא את הדרישות המשפטיות ולהגן על זכויותיהם של בני הזוג הפונים להליך זה, הצוות שלנו, שהוא מומחה בפונדקאות, מוודא כי ההסכם נחתם בנוכחות נוטריון מורשה במדינת גאורגיה בין הזוגות המבקשים לבין האם הפונדקאית, הן בטורקית וגאורגית, כולל הסדרים המגנים על כל זכויות המשפחה והתינוק שזה עתה נולד.

לפיכך, לאחר שהאם הפונדקאית יולדת, התינוק שייוולד יהיה שייך לזוג, והאם הפונדקאית לא תוכל לטעון לזכויות על התינוק. האם הפונדקאית לא תוכל לטעון לזכויות על התינוק בשום מקום בעולם.

הצוות דובר הטורקית שלנו בטביליסי יהיה איתכם לאורך כל התהליך.

את והבריאות של התינוק שלך הם בנאמנות שלנו.

תהליך אימהות פונדקאית ארגון

כדי לסיים את ההליכים, אפשר להישאר בטביליסי למשך1 או 2 לילות. ביום הראשון שמגיעים לטביליסי, תקבלי דוח על המצב הנוכחי שלך לאחר שנבדקת ביסודיות על ידי צוות הפריה חוץ גופית שלנו. באותו יום, צריך ללכת למשרד הנוטריון הציבורי שבו יחתם הסכם עם האם הפונדקאית. למחרת בבוקר לאחר הלילה הראשון של השהות, איסוף הביציות ותרומת הזרע נעשים במרפאה. לאחר 3 או 4 שעות מנוחה תוכלי לחזור לטורקיה במטוס הערב. אפשר להישאר עוד לילה אחד בטביליסי ולחזור לטורקיה במטוס למחרת בבוקר. הצוות המנוסה והידידותי שלנו יהיה איתכם לאורך כל התהליך הזה.

לאחר הלידה, כדאי לתכנן להישאר בטביליסי למשך שבוע אחד. לאחר הלידה, התינוק צריך להיות כל הזמן בבית החולים תחת פיקוח של הרופאים שלנו עבור כל בדיקות בריאות במשך 4 הימים הראשונים. מסיבה זו, אנו שומרים לכם סוויטה כדי להיות עם התינוק בבית החולים. תשהו במלון ארבעה ימים להשלמת הפעולות הנותרות. הצוות המקומי שלנו יהיה אתך ברציפות במהלך השבוע הזה ולענות על כל הצרכים שלך.

ארגון תחבורה וחדרי אירוח

ברגע שהבקשה שלך מגובשת סופית, כרטיסי הטיסה, המלון, הסעות בית חולים-שדה התעופה ונוטריון יאורגנו בהתאם ללוח הזמנים של הטיפול המתוכנן שלך. כל העלויות הללו מחוברות לחבילת מחיר...