HAKKIMIZDA

sep

Hayatınıza dokunmak, hayallerinizi gerçekleştirmek için varız!

Bu amaçla kurulan merkezimiz; infertilite ile mücadele eden binlerce çiftin ebeveynlik hayallerini gerçekleştirmesine rakipsiz özveri ve kararlılık ile yardımcı olmaktadır.

İnfertilite tedavisinin tüm alanlarında en ileri teknolojilerle uzmanlaşırken, hayatınızın bu bölümünün kolay olmadığının bilinci ile duygusal ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda da hassasiyet göstermekteyiz. Bu anlamda son 5 senedir hemen yanı başımızdaki Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te kendi sahibi olduğumuz taşıyıcı annelik ajansı ve kliniğimiz ile bebek özlemi çeken gerek Türkiye'de gerek Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde yaşayan 100'den fazla Türk ailelere gerekli tüm hukuki garantileri vererek yardımcı olduk ve olmaya devam etmekteyiz. En büyük ve haklı gururumuz sizin gibi yüzlerce hikâyenin mutlu ve sağlıklı bir bebekle sonlandığına şahit olmaktır.

Umuda yolculuğunuz sizi buraya getirdiyse, gelin en büyük hayalinizi birlikte gerçekleştirelim.

Önemli bilgi: 2018 yılında yeni çıkan yasaya göre Taşıyıcı Annelik ile ilgili reklam, tanıtım, görüşme, bilgilendirme ve aracılık yapmak yasaklandığından Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yasaya aykırı bu tür faaliyetler yürütmemekteyiz. Özgür iradesi ile Taşıyıcı Annelik yoluyla çocuk sahibi olmak ve bu konu hakkında bilgi almak isteyen aileler bu işlemin yasal olduğu Tiflis – Gürcistan’daki kliniğimize gelerek veya iletişim formumuzu doldurarak detaylı bilgi sahibi olabilirler.


replica watches| replica watches| replica watches|