Organizasyon

sep

Taşıyıcı Annelik Organizasyon Detayları

17 senedir Kıbrıs ve Girit’teki merkezlerimizde yumurta donasyonu, sperm donasyonu ile binlerce çiftin çocuk sahibi olmasını sağlamış bir kurum olarak son 5 sene; hemen yanı başımızdaki Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te, sahibi olduğumuz taşıyıcı annelik ajansı ile bebek özlemi çeken ailelere gerekli tüm hukuki garantisi vererek hizmet vermekteyiz. . Yasal gerekliliklerin yerine getirilmesi ve bu işleme başvuran çiftin haklarını korumak amacı ile taşıyıcı annelik konusunda uzman olan ekibimiz, başvuran çiftler ve taşıyıcı anne arasında Gürcistan devleti tarafından yetkilendirilmiş noterde hem Türkçe hem de Gürcüce hazırlanan, ailenin ve doğacak bebeğin tüm haklarını koruyan düzenlemeleri içeren kontratın yapılmasını sağlar.

Yasal işlemler ve prosedürler yerine getirilerek taşıyıcı annenin doğumundan sonra bebek tamamı ile çifte ait olur. Taşıyıcı anne bebek üzerinde dünyanın neresinde olursa olsun hiçbir hak talep edemez.

Tiflis’te bulunan ve Türkçe konuşan ekibimiz tüm süreç boyunca sizinle beraber olacaktır.

Sizin ve doğacak bebeğinizin sağlığı ve güvenliği bizim teminatımız altındadır.

Taşıyıcı Annelik Sürecinin Organizasyonu

İşlemleri neticelendirmek için Tiflis’te 1-2 gece kalmanız yeterlidir. Tiflis’e geldiğiniz ilk gün kliniğimizdeki tüp bebek ekibimiz tarafından detaylı muayene edildikten sonra, son durumunuz hakkında sizlere bilgi verilmektedir. Yine aynı gün notere gidilip TAŞIYICI ANNE ile tanışılıp kontrat imzalanmaktadır. Konaklanılan ilk gece sonrası ertesi sabah klinikte yumurta toplama ve sperm verme işlemi yapılır. 3-4 saatlik dinlenme sonrasında akşam uçağı ile Türkiye’ye dönebilirsiniz. Arzu ederseniz 1 gece daha Tiflis’te kalıp ertesi gün sabah uçağı ile Türkiye’ye dönebilirsiniz. Tüm bu süreç boyunca deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz sizinle beraber olacaktır.

Doğum sonrası ise 1 haftanızı Tiflis’te kalacak şekilde planlamalısınız.. Doğumla beraber ilk 4 gün bebeğin tüm sağlık tetkikleri yapılması için doktorlarımızın gözetiminde hastanede kalmaktadır. Bundan dolayı size de hastanede bebeğiniz ile beraber olabilmeniz için suit oda ayırmaktayız. Dört günün sonunda kalan işlemlerin tamamlanması süresinde otelde konaklayacaksınız. Bu bir hafta süresince de lokal ekibimiz sürekli sizinle beraber olacak ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

Ulaşım ve Konaklama Organizasyonu

Başvurunuz kesinleştikten sonra planlanan tedavi takviminize göre uçak biletleriniz, konaklama yapacağınız oteliniz, alan-otel-hastane ve noter transferleriniz tarafımızdan organize edilecektir. Tüm bu masraflar bir paket fiyat içerisinde toplanmıştır...


replica watches| replica watches| replica watches|